Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.

 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. profil firmy
marki: Oświetlenie A-wei
pc Export: < 10%

Wprowadzenie

A-wei lighting jest spółką joint venture z siedzibą w mieście Changzhou. Specjalizujemy się w produkcji oświetlenia zewnętrznego, takiego jak oświetlenie uliczne, oświetlenie powodziowe, oświetlenie tunelowe i oświetlenie ogrodowe. Ponadto nasze produkty obejmują inteligentne oświetlenie, oświetlenie słoneczne. LED i tak dalej. Po 10 latach rozwoju w branży oświetlenia zewnętrznego jesteśmy teraz jedną z najbardziej profesjonalnych fabryk oświetlenia w Chinach. Obecnie jesteśmy uznawani za kwalifikowanego partnera OEM przez niektóre znane marki z Chin i zagranicy. Eksportujemy do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie.

Nasza korporacja składa się z trzech oddziałów produkcyjnych, jednej grupy instalacji projektu i dwóch oddziałów sprzedaży o powierzchni produkcyjnej 21000 ㎡. Ściśle przyjmujemy zaświadczenie o krajowym systemie jakości IS09001: 2000, wdrażając zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania, a także organizujemy profesjonalny zespół techniczny. W roku 2011. łączna wielkość sprzedaży osiągnęła 320 000 zestawów, w tym 240 000 zestawów wyeksportowanych

Nasze produkty posiadają certyfikaty CE, UL, ROSH i SASO. Inteligentne oświetlenie uzyskało patent w praktyce i wyglądzie. Zostaliśmy wyróżnieni przez GIA certyfikatem Green lighting Authentication.

Nadal realizujemy zasadę tworzenia wartości dla klientów dzięki zaawansowanej technologii i wystarczającemu doświadczeniu produkcyjnemu; poprawiamy pełną wydajność produktów.

Oświetlenie A-wei Dla Ciebie oświetlenie A-wei na przyszłość!

Historia

A-wei lighting jest spółką joint venture z siedzibą w mieście Changzhou. Specjalizujemy się w produkcji oświetlenia zewnętrznego, takiego jak oświetlenie uliczne, oświetlenie powodziowe, oświetlenie tunelowe i oświetlenie ogrodowe. Ponadto nasze produkty obejmują inteligentne oświetlenie, oświetlenie słoneczne. LED i tak dalej. Po 20 latach rozwoju w branży oświetlenia zewnętrznego jesteśmy obecnie jedną z najbardziej profesjonalnych fabryk oświetlenia w Chinach. Obecnie jesteśmy uznawani za kwalifikowanego partnera OEM przez niektóre znane marki z Chin i zagranicy. Eksportujemy do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie.

Targi na całym świecie:

 • 2018.9 Międzynarodowe targi oświetleniowe w Szanghaju
 • 2018.10 Targi oświetleniowe HK

 • 2018.11 Hiszpańskie targi oświetleniowe

Usługa

 1. Wszystkie zapytania zostaną udzielone szczegółowo w ciągu 24 godzin.
 2. Dobrze wyszkoleni i pasjonujący pracownicy działu sprzedaży i obsługi posprzedażowej odpowiadają na pytania w języku angielskim i niektórych innych językach.
 3. OEM i niestandardowa usługa są dostępne zarówno dla produktu, jak i opakowania.
 4. Doświadczeni inżynierowie i technicy R&D są w stanie wykonywać projekty ODM.
 5. Profesjonalny inżynier, który naśladuje Dialux dla oświetlenia ulicznego, oświetlenia magazynu, oświetlenia stadionu i oświetlenia centrum sportowego itp.
 6. Zapraszamy dystrybutorów do współpracy.

Nasz zespół

Kultura naszej firmy to witalność młodych, szef zachęca pracowników do wszelkich nowych pomysłów, które mogą zrealizować, czy też personel niezbędny do dyskusji. Zazwyczaj pracownik i szef dogadują się jak przyjaciele, nasi pracownicy mają silne poczucie odpowiedzialności, firma, która jest dobrowolna w nadgodzinach.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym partnerom satysfakcjonujące produkty i cały nasz profesjonalizm realizujemy, aby dostarczać innowacyjne produkty naszym partnerom.

Zapewniamy wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę.

Zostaw wiadomość